Biustonosze 3d

Jeden z najnowszych wynalazków w świecie bielizny – biustonosze 3d to modele, które zachwycają kolejne rzesze kobiet. Posiadają one specjalne, tłoczone termicznie miseczki, które idealnie dostosowują się do biustów w rożnym rozmiarze i kształcie. Dodatkowo nie odznaczają się one pod ubraniem, dzięki czemu można je zastosować w niemal każdej kreacji. Biustonosz 3d często posiada też wbudowany push-up, unoszący efektownie piersi i nadający im jeszcze piękniejszego kształtu. Sprawdzi się on doskonale na różne uroczyste okazje, imprezy oraz na co dzień.

Biustonosze termicznie tłoczone to krok naprzód jeżeli chodzi o bieliznę. Często są one zbudowane z dwóch osobnych warstw materiału, pomiędzy którymi powietrze może swobodnie krążyć, odprowadzając nadmiar wilgoci i pozwalając skórze „oddychać”. Dzięki temu biustonosze 3d to świetny wybór na każdą porę roku, również upalne lato, gdy podświadomie mamy ochotę ograniczyć zakładaną odzież do minimum. Te modele pozwalają wręcz zapomnieć, że w ogóle ma się je na sobie!

Dobry biustonosz 3d to nie tylko walory praktyczne i niesamowita wygoda. Projektantom udaje się łączyć te zalety również z przepięknym wyglądem. Oferujemy nie tylko modele klasyczne – białe lub czarne, ale również liczne biustonosze termicznie tłoczone w innych barwach, niejednokrotnie udekorowane koronkami, tiulami i innymi zdobieniami, takimi jak np. kokardki czy cyrkonie. Dzięki takim z pozoru drobnym szczegółom poczujesz się zdecydowanie bardziej kobieco i nabierzesz więcej pewności siebie. Doceni to także Twój partner.

Biustonosze 3d marki Kinga zazwyczaj są elementami większych zestawów, a mianowicie można do nich dobrać również stringi bądź figi utrzymane w tej samej stylistyce. Oferujemy też szeroki zakres dostępnych rozmiarów, który pozwala zaopatrzyć się w biustonosz 3d każdej pani. Sprawdź, jak spisuje się ten rodzaj bielizny i co omijało Cię do tej pory – efektowny push-up może powiększyć optycznie rozmiar biustu nawet o dwa rozmiary! Jeżeli masz wątpliwości, zerknij na tabelę rozmiarów .

Widoczne w sklepie biustonosze termicznie tłoczone wykonane są z unikalnej mieszanki poliamidu, poliestru i elastanu, dlatego należy je prać wyłącznie ręcznie w temperaturze 30 stopni Celsjusza. Nie są one przystosowane do prasowania ani suszenia w suszarce bębnowej. Źle znoszą również interakcję z wybielaczami oraz pranie chemiczne.

Więcej
Filtruj