Biustonosze balkonetki

Biustonosze średniozabudowane, z cięciem pionowym. Występują w wersji miękkiej oraz usztywnianej. Model bardzo popularny wśród kobiet w całej Europie. Idealnie eksponuje oraz podnosi biust. Balkonetka to doskonały wybór, gdy chce się wystąpić w pięknej kreacji z nieco większym dekoltem. Jak sama nazwa wskazuje, biustonosz balkonetka tworzy rodzaj balkonu dla piersi, zbierając je do przodu.

Balkonetki w prezentowanej kategorii charakteryzują się niebanalnym wzornictwem, które każdej kobiecie będzie sprawiać przyjemność i poprawiać samopoczucie już od momentu założenia biustonosza, natomiast u wybranka spowoduje szybsze bicie serca. W modelach jednokolorowych zadbano o interesującą formę – ozdobiono je pięknymi koronkami, np. włoskimi lub francuskimi, natomiast egzemplarze gładkie w dotyku są zdecydowanie bardziej wzorzyste. Nie ma tutaj miejsca na nudę!

Za zapewnienie odpowiedniego kształtu wizualnego piersi odpowiadają pionowe cięcia w miseczkach. Stanik balkonetka często posiada trzy lub cztery takie cięcia. Oprócz zastosowania pięknych materiałów oraz ciekawych form wizualnych, każda balkonetka z poniższej strony wyróżnia się także drobnym elementem dekoracyjnym innego rodzaju. Może to być np. ozdobna kokardka pomiędzy miseczkami czy guziczki, zlokalizowane w tym samym miejscu. W ofercie znajduje się też np. biustonosz balkonetka okryty specjalnym francuskim plenem koronkowym.

Ważna kwestią, podobnie jak w każdym innym gatunku biustonoszy, jest dobór odpowiedniego rozmiaru. Stanik balkonetka nie może uciskać piersi, powodując ich deformację. Niezbędne jest także zadbanie o właściwą długość ramiączek, dlatego w wielu modelach zapewniono opcję ich płynnej regulacji. W kwestii jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do skorzystania z naszego poradnika – może uda się dowiedzieć czegoś nowego? Według niektórych badań nawet kilkadziesiąt procent kobiet w Polsce nosi nieprawidłowo dobrane balkonetki lub inne rodzaje biustonoszy. To źródło nie tylko pogorszonego efektu wizualnego, ale również problemów z kręgosłupem, bólów ramion, pleców itp., ujawniających się zwłaszcza po długotrwałym korzystaniu z nieodpowiednich rozmiarów.

Każda prezentowana balkonetka została zaprojektowana z myślą perfekcjonistkach. Połączenie materiałów zostało skomponowane w taki sposób, by zapewnić produktowi odpowiednią trwałość, wygodę użytkowania oraz zachowanie pierwotnych właściwości przez długi okres. Nie można jednak zapominać, że biustonosz balkonetka powinien być prany ręcznie oraz trzymany z dala od takich sprzętów, jak np. suszarka bębnowa czy żelazko. Nie jest w jego przypadku również zalecane pranie chemiczne. Tego typu zabiegi mogą zdecydowanie obniżyć jego trwałość, przynosząc rozczarowanie właścicielce.

Więcej
Filtruj