Półgorsety

Biustonosze z przedłużoną linią obwodu. Niezwykle kobiece rozwiązanie, które śmiało wpisuje się w bielizną codzienną. W ofercie znajdują się różne rodzaje półgorsetów: push up z wyjmowanymi wkładkami, push up wbudowany tzw. kopa, oraz miękkie longsline. Bądź jeszcze bardziej zmysłowa!

Prezentowany produkty wyróżniają się przepięknymi zdobieniami z koronek i tiulów, a w niektórych modelach pojawiają się nawet kryształki swarovskiego. Wszystkie te elementy są dozowane ze smakiem, dzięki czemu każdy półgorset Kinga eksponuje kobiece atuty, ale nie zwraca na siebie całej uwagi. To doskonały sposób na stworzenie eleganckiej kreacji od podstaw, a więc od bielizny. Poczujesz się przy tym jeszcze bardziej kobieco i wzmocnisz przekonanie o własnej atrakcyjności. Dodatkowym efektem będzie wyraźne zaciekawienie partnera na widok nowej, niezwykle ciekawej bielizny. Która z nas nie lubi kusić w ten sposób swojego wybranka?

Półgorset, w zależności od miseczek w danym modelu może bardziej stanowczo unieść piersi i wyeksponować je lub subtelnie otulić, będąc dodatkową ozdobą stroju. Każdy produkt został przygotowany z myślą o wygodzie jego użytkowniczki – tak, by mógł towarzyszyć jej przez cały dzień bez żadnego dyskomfortu czy zmęczenia. Podobnie, jak w przypadku każdego innego rodzaju biustonoszy, również i tutaj kluczowe znaczenie ma jednak staranne dobranie rozmiaru. Zapraszamy do zapoznania się z tekstem instruktażowym i dokładną tabelą rozmiarów dla produktów marki Kinga – tylko wtedy będziesz mogła w pełni wykorzystać zalety, jakie prezentuje półgorset! Kupowanie bielizny „na oślep” stwarza natomiast ryzyko deformacji piersi, pojawienia się bólów kręgosłupa i ramion oraz narażenia się na śmieszność, gdy ktoś zauważy stylistyczną wpadkę w postaci źle dobranej bielizny.

Projektanci zadbali również o to, by półgorset, który przypadnie do gustu, mógł zostać skompletowany z parą stringów lub fig. Spójny stylistycznie zestaw pozwoli jeszcze bardziej efektownie zaprezentować się w sypialni oraz czuć się bardziej elegancką na co dzień. Prezentowane półgorsety zostały wykonane z poliamidu, poliestru, elastanu i bawełny. Umiejętne połączenie tych materiałów i zastosowanie każdego z nich w takim miejscu, w którym najlepiej odda on swoje atuty, to główna tajemnica wygody, trwałości i niesamowitej estetyki każdego z wyrobów. Półgorset będzie w stanie posłużyć swojej właścicielce przez długi czas bez utraty swoich pierwotnych właściwości, jeżeli nie będzie on prasowany, suszony w suszarce bębnowej, wybielany ani prany chemicznie. Jedyny zalecany sposób to pranie w temperaturze 30 stopni Celsjusza.

Więcej
Filtruj