Biustonosze półusztywniane

Biustonosze półusztywanie, czyli semi-soft charakteryzują się miseczką do połowy usztywnioną. Góra miseczki wykonana jest za zwyczaj z mięciutkiej koronki bądź tiulu. Połączenie swobody i stabilności świetnie sprawdza się przy średnich i dużych biustach. Biustonosze semi-soft są dedykowane dla Pań, które uwielbiają zwiewne i delikatne koronki, ale nie czują się dobrze w całkowicie miękkim biustonoszu.

Oferujemy szeroki wybór biustonoszy półusztywnianych w rozmaitych barwach, zawsze z pięknymi elementami dekoracyjnymi w górnej części. Może to być wykończenie koronkowe lub z półprzezroczystego tiulu. Dla każdej pani będzie to okazja, by poczuć się bardziej kobieco oraz rozpocząć tworzenie wymarzonej kreacji już od bielizny. Sprzyja temu również fakt, że prezentowane biustonosze półusztywniane są najczęściej dostępne w komplecie z figami.

Po biustonosze półusztywniane warto sięgać, gdy szuka się idealnego połączenia pięknych zdobień z tiulu i koronek przy jednoczesnym doskonałym podtrzymaniu biustu. Temu drugiemu sprzyjają m.in. boczne, pionowe fiszbiny, odpowiednio dobrane ramiączka oraz zastosowanie miseczek ciętych na strefy. Dla zapewnienia sobie odpowiedniego komfortu oraz zadbania o kondycję swojego biustu na lata, warto sprawdzić dokładnie tabelę z rozmiarami, zanim zacznie się przeglądać biustonosze półusztywniane. Zbyt mały lub zbyt duży egzemplarz może nie tylko gorzej się prezentować na danej osobie, ale również powodować niepotrzebny dyskomfort lub – w dłuższej perspektywie – nawet problemy z kręgosłupem. Dobrze dobrany rozmiar daje natomiast wymierne korzyści zarówno pod względem zdrowotnym, jak i estetycznym, unosząc i „zbierając” biust.

By pięknie wyeksponować swoje kobiece atuty, warto zapoznać się bliżej ze zdobieniami, które posiadają biustonosze półusztywniane. Są to piękne materiały, takie np. jak koronki, tiule, dzianiny, siateczki oraz hafty, niespotykane w „pospolitych” stanikach. Dodatkowe funkcje dekoracyjne pełnią też m.in.: kokardki lub zawieszki między miseczkami, guziczki i nie tylko. Część modeli dostępnych jest w jednolitych barwach, natomiast inne posiadają ciekawe wzory i printy, np. w kwiaty.

Korzystanie z biustonoszy półusztywnianych w eleganckiej formie nie musi wcale wiązać się z wyrzeczeniami. Nasi projektanci zadbali o obecność specjalnych drutów shape C, odkształcających się jedynie w kierunku ciała, konstrukcje nie uciskające węzłów chłonnych, a także regulowane ramiączka o odpowiedniej szerokości (w większych modelach są nieco szersze). Część biustonoszy półusztywnianych posiada także wnętrze miseczek pokryte bawełną.

Biustonosze półusztywniane z prezentowanych kolekcji powinny być prane ręcznie w temperaturze 30 stopni Celsjusza. Należy unikać prania chemicznego, prasowania czy suszenia w suszarce bębnowej bądź wybielania. Wszystkie te zabiegi mogą obniżyć trwałość produktu lub jego walory estetyczne.

Więcej
Filtruj