Biustonosze “Spacer”

Oczekując lekkiego, miękkiego materiału, który doskonale przepuszcza powietrze i odprowadza wilgoć ze skóry, warto sięgnąć po biustonosz spacer. W tego typu modelach miseczki są tłoczone termicznie, dlatego dopasowują się do niemal każdego kształtu piersi. Parametry materiału sprawiają m.in., że bielizna po praniu bardzo szybko schnie i staje się gotowa do kolejnego użycia. Biustonosze spacer często są też ozdabiane niewielkimi haftami, koronkami lub tiulami, co dodatkowo urozmaica kreację.

Naturalne, komfortowe podtrzymywanie piersi i nadawanie im atrakcyjnego kształtu to podstawowe zalety, jakie daje biustonosz typu spacer. Często spotykane są modele bezszwowe, które dodatkowo charakteryzują się tym, że w żaden sposób nie odznaczają się na odzieży wierzchniej. Dzięki temu biustonosze typu spacer mogą być zakładane pod najściślej dopasowane bluzki lub sukienki. Wspomniane wcześniej właściwości materiału czynią je idealnymi również na upalne dni, gdy mimo wysokiej temperatury chcemy się nienagannie prezentować.

Zaprojektowany przez markę Kinga biustonosz spacer najczęściej ma stałe ramiączka oraz trzystopniowe zapięcie na podwójnej haftce. Tego typu rozwiązania sprawiają, że bielizna jest zawsze pewna i nie stwarza żadnych obaw o stabilność. Biel, czerń oraz beż to podstawowe kolory, w jakich oferujemy biustonosze spacer. Wszystkie należą do ponadczasowej klasyki jeśli chodzi o bieliznę i pasują do większości popularnych kreacji.

Każda posiadaczka bardziej obfitego biustu powinna wypróbować choć jeden biustonosz typu spacer, a szybko zechce zamówić kolejne egzemplarze. Wymienione wcześniej zalety tej konstrukcji biorą się głównie z zastosowania dwóch warstw materiału, między którymi powietrze może swobodnie przepływać. Co więcej, biustonosze typu spacer nie podrażniają delikatnej skóry, a więc stanowią doskonałą propozycję dla tych pań, które do tej pory nieraz ucierpiały nosząc tradycyjne staniki.

Oferowane w tej kategorii produkty należy prać ręcznie w temperaturze 30 stopni Celsjusza oraz unikać ich kontaktu z żelazkiem, suszarką bębnową czy wybielaczami. Te czynniki mogłyby nieodwracalnie pozbawić biustonosz spacer jego pozytywnych właściwości. Dla osób, które mają wątpliwości co do odpowiedniego rozmiaru polecamy zapoznanie się z naszą tabelą rozmiarów . Pozwoli to uniknąć zamawiania zbyt małego lub za dużego egzemplarza.

Więcej
Filtruj