Duży biust

Posiadaczki pełnego biustu wiedzą, jak bardzo ważny jest komfort oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Szersze ramiączka oraz głębokie miseczki zapewniają nie tylko wygodę, ale również to, że biust pięknie się prezentuje. Nad jego stabilnością czuwają specjalistyczne, sprężyste druty shape ”C”, które są odporne na odkształcenia oraz idealnie dopasowują się do ciała. W ofercie sklepu prezentujemy biustonosze półusztywniane, miękkie, balkonetki, full-cup – czyli fason o mocno zabudowanych miseczkach oraz plunge - z nisko obsadzonym mostkiem.

Warto zwrócić uwagę na to, jaki skład posiada bielizna. Duże rozmiary przygotowujemy tak samo starannie, jak te mniejsze. Unikalne połączenie bawełny oraz wysokiej jakości koronek zapewnia posiadaczce niezbędną wygodę – bardzo ważną na co dzień. Powoduje też, że staniki w dużych rozmiarach mogą z powodzeniem posłużyć przez długi czas, zachowując swoje pierwotne walory.

O jakości świadczy nie tylko wygoda podczas codziennego użytkowania, ale również to, jak prezentuje się bielizna damska. Duże rozmiary nie muszą wcale oznaczać rezygnacji z elegancji. Oferujemy modele w różnych kolorach – jednolite lub z ciekawymi wzorami, a także bardziej klasyczne – białe, czarne, perłowe oraz beżowe. Piękne zdobienia z koronek czy haftów subtelnie wzbogacają całościowy efekt wizualny oraz sprawiają, że duży biust znajduje się w eleganckim otoczeniu.

Szeroka dostępność różnorodnych form to jeden z głównych atutów, jakie posiada prezentowana bielizna damska. Duże rozmiary oferujemy z różnymi rodzajami ramiączek, często stanowiącymi dodatkową ozdobę, miseczkami pokrytymi od wewnątrz bawełną, solidnymi zapięciami i stabilnym obwodem. Wiele spośród proponowanych modeli wchodzi w skład kompletów bielizny. Duże rozmiarybiustonoszy można zestawić z koszulkami nocnymi, szlafroczkami czy figami lub stringami, utrzymanymi w tej samej konwencji stylistycznej.

Przypominamy o konieczności starannego dobrania rozmiaru – warto w tym celu posłużyć się naszym specjalnym poradnikiem - „ściągawką”. Dzięki temu można uniknąć dyskomfortu, zbyt dużego obciążenia kręgosłupa, deformacji, biustu, a także tego, że nie będzie się on prezentował tak efektownie, jak byśmy tego oczekiwały. Wiele kobiet dostrzega dużą zmianę (na korzyść) w tym, jak wyglądają ich piersi, gdy zaczynają bardziej starannie dobierać staniki. Duże rozmiary często stanowią kłopot w sklepach, dlatego prezentujemy naszym klientkom przygotowaną specjalnie dla nich kategorię. Odpowiednią bieliznę dla siebie znajdzie w niej każda pani, która jest obdarzona przez naturę dużym biustem.

Pośród prezentowanych modeli najlepsze dla siebie znajdą panie w każdym wieku i na wszystkie okoliczności – zarówno do noszenia na co dzień pod odzieżą, jak i na bardziej uroczyste okazje, gdy chce się odpowiednio wyeksponować duży biust.

Więcej
Filtruj