baza wiedzy jakość

Bielizna firmy Kinga wykonana jest z materiałów posiadających międzynarodowy certyfikat OEKO-TEX TEKSTYLIA GODNE ZAUFANIA zbadane na substancje szkodliwe. Zastosowanie bezpiecznych materiałów oraz ich kontrola możliwa jest dzięki utrzymywaniu pełnego cyklu produkcyjnego w Polsce, pod czujnym okiem ekspertów.

To, co wyróżnia tę bieliznę i znacznie podnosi jej jakość, to m.in. zastosowanie specjalistycznego drutu Shape C, który jest bardzo elastyczny i dopasowuje się do kobiecego ciała. Biustonosze są bardziej wytrzymałe, a dzięki jego większej odporności korozyjnej mogą służyć o wiele dłużej. Są przyjazne dla kobiet, co dodatkowo potwierdzają rekomendacje onkologów.

Zastosowanie bawełny z jonami srebra jest kolejnym unikatowym rozwiązaniem, dzięki któremu eliminowane są bakterie z powierzchni tekstyliów, co zdecydowanie wpływa na komfort noszenia bielizny. Znak Silver Antibacterial Protection potwierdza, że bawełna jest hipoalergiczna, a specyficzne działanie jej włókien nie zmienia się ani pod wpływem prania, ani użytkowania.