Secrets of Kinga

Kolekcja, która prezentuje bieliznę w zupełnie innej odsłonie. Ile kobieta ma twarzy? Tyle, ile różnych kompletów bielizny znajduje się w jej garderobie. Peniuary, podkreślające i uwodzicielskie koszulki, kuszące body, niezwykle kobiece biustonosze, koronkowe kajdanki oraz maski.

Linia "Secrets od Kinga" to sposób na wydobycie z kobiety jej temperamentu oraz pragnień. Bielizna elegancka, kusząca i niepowtarzalna. Kierowana do kobiet świadomych swojej kobiecości oraz takich , które tę kobiecość dopiero chcą odkrywać. Secrets od Kinga to 56 sekretów, 56 niezapomnianych wieczorów, to 56 kreacji. Zdecyduj kim chcesz być dziś wieczorem, a my sprawimy, że poczujesz się wyjątkowo.

Choć mogłoby się wydawać, że na ten temat powiedziano już wszystko, bielizna erotyczna z prezentowanej kolekcji zadaje kłam takiemu stwierdzeniu. Prezentowane produkty stanowią idealne połączenie klasycznych form oraz dobrze sprawdzonych przez lata bądź nawet wieki rozwiązań z najnowszymi trendami w modzie erotycznej. Seksowna bielizna stanowi ważną część zbiorów każdej kobiety – peniuary, koszulki nocne, body lub specjalne komplety to idealne narzędzia do zbudowania niepowtarzalnej atmosfery wieczoru spędzanego z ukochanym.

Seksowna bielizna erotyczna jest chętnie nabywana zarówno przez młode kobiety, poszukujące nowych doznań i poznające świat erotyki, jak i panie mające za sobą wiele lat małżeństwa, pragnące stale utrzymywać wysoki poziom namiętności w sypialni. Posiadamy w ofercie seksowną bieliznę nocną dla obu tych grup klientek, które mogą wybierać jak bardzo subtelny i dyskretny bądź ledwie zasłaniający kobiece atuty będzie wybrany produkt. Zgromadzenie odpowiedniej kolekcji to także okazja do pokazania swojej drugiej twarzy podczas nocnych igraszek. Seksowna bielizna erotyczna może pomóc przeistoczyć się w drapieżną kotkę, uległą służącą, stewardessę, a nawet sędzię piłkarską! Część dostępnych modeli to propozycje idealne dla tych, którzy poszukują absolutnie nowych doświadczeń.

Bielizna erotyczna prezentowana jest bowiem tutaj w wielu różnych formach, barwach i fasonach. Pierwsze skrzypce niemal za każdym razem odgrywają delikatne koronki, tiule, a często pojawiają się także nietuzinkowe, oryginalne wycięcia. Wszystko po to, by czynić nocne życie par bardziej intrygującym. Secrets of Kinga to seksowna bielizna erotyczna w najwyższej jakości. Specjaliści opracowali unikalne połączenie materiałów takich, jak poliamid, poliester, bawełna i elastan, dzięki którym produkty zachowują swój piękny wygląd przez lata. Dodatkowym ich atutem jest wygoda podczas noszenia. Seksowna bielizna za sprawą prezentowanej serii nie musi bowiem wiązać się z żadnymi wyrzeczeniami odnośnie komfortu. Ten z kolei jest niezwykle ważny, gdy upojne chwile z partnerem mają być naprawdę przyjemne i dobrze wspominane w przyszłości.

Seksowna bielizna nocna z serii Secrets of Kinga posiada jasno wskazane zalecenia od producenta. Nie należy jej wybielać, wkładać do suszarki bębnowej, prasować ani prać chemicznie. Jedyny odpowiedni sposób to pranie ręczne w temperaturze 30 stopni Celsjusza.

Więcej
Filtruj