Figi

Bielizna to pierwsza rzecz, jaką nakładamy na siebie każdego dnia. Chroni ona wrażliwe miejsca przed różnymi czynnikami, dlatego warto wybierać modele najwyższej jakości. Majtki z jonami srebra są nie tylko wygodne i dobrze się prezentują, ale też stwarzają dodatkową ochronę przed bakteriami, co jest możliwe dzięki unikalnym właściwościom jonów tego pierwiastka. Warto sprawdzić na próbę kilka modeli i przekonać się, że jest to przejście na kolejny, wyższy poziom w kwestii bielizny.

Stringi z jonami srebra prezentują się tak samo efektownie, jak klasyczne modele. Są dostępne w różnych barwach, często mają tiulowe zdobienia. Dodatkowa funkcja ochronna w żaden sposób nie wpływa więc na pogorszenie walorów wizualnych. Część modeli posiada również piękne koronki i falbanki oraz inne elementy dekoracyjne. Sprawdź, jak poczujesz się w tego typu bieliźnie! W ofercie posiadamy również bezszwowe modele z modnymi paseczkami. Ich zaletą jest uniwersalność – tworzą komplet wraz ze wszystkimi produktami z linii basic oraz pozostają niezauważalne nawet pod najbardziej dopasowaną odzieżą.

Podobnie figi z jonami srebra – spełniają doskonale rolę ochronną, a przy tym pozwalają cały czas być elegancką i cieszyć się pełną wygodą. Oprócz typowych modeli można znaleźć również te bardziej zmysłowe, np. podwyższane, które maskują niedoskonałości w okolicach talii i odpowiednio ją modelują. Ich atutem jest obecność przepięknej koronki i ozdobnych tiulów. Są tak samo efektowne jak tradycyjne modele, a obecność jonów srebra pozwala im dyskretnie chronić kobiece ciało.

Majtki z jonami srebra wymagają stosowania się do zaleceń producenta, by zachowały swoje właściwości antybakteryjne. Dotyczy to m.in. unikania prania chemicznego na rzecz prania ręcznego w temp. 30 stopni Celsjusza oraz rezygnacji z użycia suszarki bębnowej lub żelazka do tych produktów.

Figi lub stringi z jonami srebra to dobre rozwiązanie zwłaszcza dla tych kobiet, które mają wrażliwą skórę i bywają podatne na różnego rodzaju podrażnienia lub alergie, ale nie tylko dla nich. Tego typu bielizna niszczy szkodliwe bakterie, które są odpowiedzialne właśnie za reakcje alergiczne, ale również i np. za powstawanie nieprzyjemnego zapachu potu. Wybierając stringi lub figi z jonami srebra możesz czuć się świeżo i wygodnie przez cały dzień, nawet w środku upalnego lata.

Więcej
Filtruj