Figi

Absolutna klasyka wśród damskiej bielizny, czyli figi pełne. Dostępne w wielu różnych rodzajach, zarówno do noszenia na co dzień, również podczas uprawiania sportu, jak i na specjalne okazje. W naszej ofercie znaleźć można modele jednolite i proste, a także ozdobione przepięknymi koronkami, wzbogacone tiulami i wzorzyste. Dzięki temu każda z pań odnajdzie najlepszą propozycję dla siebie. Figi damskie pełne proponujemy również jako część kompletów, w których można je dobierać do biustonosza na zmianę ze stringami – w miarę aktualnych potrzeb i preferencji.

Oferujemy figi z mikrofibry, które zapewniają pełen komfort, efektownie się prezentują oraz są dostępne w wielu różnych wariantach, każdy w pełnej palecie rozmiarów. Unikalne połączenie włókien poliestrowych oraz poliamidowych pozwala uzyskać bieliznę wygodną i lekką – taką, o której niekiedy można zapomnieć, że w ogóle ma się ją na sobie. Opracowując poszczególne modele nie pomijamy kwestii zdrowotnych, dlatego niemal zawsze figi pełne posiadają krok pokryty bawełną. To dobre rozwiązanie, które zapewnia bezpieczeństwo i wygodę – delikatne okolice nie zostaną dzięki temu podrażnione.

Wybierz figi damskie pełne w zależności od swoich preferencji. Znajdziesz tutaj modele klasyczne, ale również i delikatnie podwyższane – by zamaskować „boczki”, albo ozdobione gustownymi koronkami. Wszystko po to, byś czuła się wygodnie, elegancko i kobieco w każdych okolicznościach. Większość dostępnych modeli nie odznacza się pod ubraniem, co pozwala zakładać je nawet do najbardziej dopasowanych kreacji bez obaw o nieestetyczny efekt. Figi z mikrofibry będą więc niezauważalne w dzień, ale z pewnością zwrócą uwagę partnera nocą, bowiem prezentujemy wiele modeli, obok których panowie nie mogą przejść obojętnie. Wybierz jeden z nich i wypróbuj jego działanie! Z pewnością będziesz zadowolona, jeżeli tworzenie swojej wyjątkowej kreacji rozpoczynasz już od etapu dobierania bielizny i nie chcesz w tym przypadku godzić się na żadne kompromisy.

Figi z mikrofibry wymagają dostosowania się do zaleceń producenta, jeżeli mają posłużyć przez długi czas. Te z kolei dotyczą m.in. temperatury prania oraz urządzeń, których należy unikać, m.in. żelazka czy suszarki bębnowej. W innym przypadku bielizna może utracić swoje właściwości – zarówno dotyczące wyglądu, jak i komfortu podczas jej noszenia.

Więcej
Filtruj