Stringi

Stringi to rodzaj bielizny, który zdecydowanie króluje w kobiecych garderobach. Idealnie dopasowuje się do ciała nie tworząc uczucia dyskomfortu. Bielizna niewidoczna nawet pod najbardziej przylegającym ubraniem spełnia oczekiwania wymagającej klienteli. Kilkanaście kolorów oraz wzorów to nasza propozycja dla kobiet, które chcą od bielizny czegoś więcej niż tylko praktycznych atutów.

Nasza oferta spotyka się z entuzjastycznym przyjęciem pośród tych pań, które uwielbiają tworzyć piękne kreacje już od poziomu bielizny. Stringi jednokolorowe, ozdobione ciekawymi formami – koronkami lub tiulami, a może egzemplarz bardziej wzorzysty, który zwraca na siebie uwagę? W prezentowanej kategorii znajdują się modele, które przypadną do gustu zarówno osobom żywiołowym, pełnym energii, jak i spokojnym, ceniącym sobie stateczność.

Stringi niemal zawsze mają tę przewagę nad innymi rodzajami majtek, że nie odznaczają się w żaden sposób pod ubraniem. Są także niezastąpione latem, gdy wszystkim doskwierają upały. Z drugiej strony – eksponując przed partnerem swoje wdzięki, okraszone piękną bielizną, również zimą można znacząco podnieść temperaturę. Idealne do takich celów stringi także znalazły miejsce w oferowanej kolekcji.

Oprócz walorów czysto funkcjonalnych, bielizna ma też być powodem do zadowolenia swojej posiadaczki. Poniższe stringi za sprawą pięknych printów, wzorów, siateczkowych zdobień czy koronek to majtki, które mogą się bardzo spodobać już gdy się na nie spojrzy, a co dopiero, gdy się je założy?

Zdecydowana większość prezentowanych produktów to stringi dostępne w zestawach, np. z biustonoszami. Taka spójna stylistycznie całość może wywołać piorunujący efekt w sypialni, a na pewno każdego dnia poprawi samopoczucie już od rana. W końcu która z nas nie lubi pięknie wyglądać, przeglądając się w lustrze tuż po wstaniu? Mając takie stringi, jak w poniższej kolekcji oraz biustonosz lub koszulkę nocną z kompletu, efekt ten jest bardzo prosty do osiągnięcia!

W składzie produktów na głównym miejscu znajduje się: bawełna. Ten materiał bardzo często jest stosowany w kroku, co stanowi bardzo ważną zaletę produktu. Delikatne okolice powinny być należycie chronione, a stringi z bawełnianym krokiem to zapewniają. Prawdziwą innowacją są także jony srebra, które zastosowano w niektórych produktach. Ich właściwości oraz specjalna metoda aplikacji sprawiają, że ciało jest dodatkowo chronione przed bakteriami. Stringi oraz jakiekolwiek inne majtki z tą technologię są więc bardzo pomocne w zachowaniu higieny i – co za tym idzie – bezpieczeństwa zdrowotnego. Każdy z produktów posłuży długi czas, jeżeli będzie prany ręcznie w 30 stopniach Celsjusza. Pranie chemiczne, prasowanie czy wybielanie nie są natomiast zalecane – mogą spowodować, że stringi utracą swoje właściwości.

Więcej
Filtruj