Body

Rodzaj bielizny jednoczęściowej, idealnie podkreślającej kobiece kształty. Body to propozycja zarówno na dzień jak i na noc. W linii erotycznej prezentujemy modele, które nie tylko podkreślą i uwydatnią sylwetkę, ale również wydobędą kobiecy temperament. Wygodne zapięcie w kroku dodatkowo podnosi komfort codziennego noszenia. Body to bielizna, która w odpowiednim połączeniu zamieni się w niecodzienny top.

Istnieje kilka zasadniczych zalet, których dostarcza body damskie. Jest to bielizna oryginalna, stanowiąca ciekawe urozmaicenie i uzupełnienie posiadanych fig, stringów i biustonoszy. Jednoczęściowy strój pozwala w pewnym stopniu ukryć niedoskonałości sylwetki, dodając pewności siebie na co dzień, oraz pokazać swoją bardziej zmysłową stronę wieczorem i nocą. Do wyboru są zarówno modele pełne, zakrywające całe boki, jak i wycięte powyżej bioder – w zależności od tego, ile chcemy pokazać, a ile zakryć. Prezentowane body damskie to zarówno egzemplarze z kolorowymi wzorami, np. w kropki, jak i wykonane z półprzezroczystych materiałów oraz koronek. Te drugie doskonale przydają się podczas bardziej uroczystych wieczorów we dwoje.

Oferujemy szeroki wybór modeli i rozmiarów – dzięki niemu każda z pań odnajdzie ten najbardziej przez siebie oczekiwany. Zmysłowy i seksowny czy praktyczny i wygodny? Istnieją takie body damskie, które z powodzeniem łączą obie te zalety. W prezentowanych egzemplarzach zastosowano zarówno miękkie miseczki, jak i typ full cup z usztywnieniem. Na uwagę zasługują też elementy dekoracyjne z koronek i tiulu, które odpowiednio wyeksponują każdy z kobiecych atutów. Odkryte za pomocą ciekawych wycięć plecy oraz dodatkowe akcenty, jak np. wiązanie za pomocą satynowej tasiemki, wzbudzą zainteresowanie u partnera, niezależnie od stażu związku. Dla pań jest to natomiast okazja, by poczuć się inaczej niż na co dzień – zwłaszcza, jeżeli dotychczas nie poznały bliżej zalet, jakie przedstawia body damskie. W sprzedaży posiadamy również modele, w których zastosowano specjalną technologię, wprowadzającą do produktu jony srebra. Zapewniają one specjalną ochronę antybakteryjną, zwiększającą zalety higieniczne gotowego wyrobu. Wbrew obiegowym opiniom, tego typu bielizna wcale nie musi być niewygodna. Prezentowane modele posiadają zapięcie w kroku, a przy dobrze dobranym rozmiarze nie powodują żadnego dyskomfortu. O zadowolenie klientek dba stale zespół specjalistów, dlatego gdyby jednak pojawiły się jakieś niedogodności, zapraszamy do kontaktu z działem obsługi.

Podobnie jak każdy inny rodzaj bielizny, również body damskie wymaga stosowania się do zaleceń producenta, jeżeli ma posłużyć długo posiadaczce. Nie powinno więc być ono prane chemicznie, prasowane, suszone w suszarce bębnowej ani wybielane. Zaleca się pranie ręczne w temperaturze 30 stopni Celsjusza.

Więcej
Filtruj