Gorsety

To rodzaj bielizny, która nie tylko zdobi, ale również podkreśla kobiece atuty. Prawidłowo dobrany gorset pięknie zarysuje linię talii oraz uwydatni biust. Prezentowany z całym kompletem bielizny sprawi, że poczujesz się wyjątkowo. Wykonany z miękkiego haftu oraz koronki świetnie sprawdzi się w połączeniu z suknią ślubną. Gorsety z zaczepami do pończoch to idealne rozwiązanie dla Pań, które cenią sobie wygodę.

Proponowane przez markę Kinga gorsety dają szerokie możliwości w zakresie odpowiedniego modelowania biustu – dostępne są zarówno miseczki miękkie, jak i usztywniane, a także cięte pionowo. Nie do przecenienia są także atuty, jakie niosą z sobą gorsety, gdy chodzi o podkreślenie linii talii i uczynienie jej nieco bardziej smukłą. To zresztą nie zmieniło się od kilkuset lat – już w XVII wieku gorsety miały bowiem za zadanie korygować sylwetkę. Na szczęście, czasy bardzo ciasnego sznurowania ich na plecach już dawno minęły i obecnie nie stanowią one żadnego zagrożenia dla zdrowia ani nie stwarzają poczucia dyskomfortu.

W przypadku produktów oferowanych na poniższej stronie jest wręcz przeciwnie – są one wykonane z mięciutkich koronek, tiulów, dzianin lub mikrofibry. Ponadto gorsety mogą posiadać np. ozdobne kokardki, wstążeczki czy dodatkowe pasy do pończoch. W każdym z modeli zadbano o jakiś dodatkowy szczegół, który jeszcze bardziej zachęci do korzystania z niego.

Gorsety stanowią obecnie jeden z najlepszych sposobów na to, by pięknie się prezentować zarówno w ubraniu – za sprawą właściwości modelujących sylwetkę, jak i bez niego – są za to odpowiedzialne użyte specjalne materiały, wzory i kroje. Dzięki temu nie trzeba już wybierać pomiędzy efektownym wyglądem a wygodę. Gorsety sprawiają, że nie trzeba rezygnować ani z jednego ani z drugiego. Doskonale sprawdzą się, by poprawić pewność siebie i mocniej uwierzyć w swoje atuty, np. pięknie wyeksponowany biust, który zwróci uwagę wielu mężczyzn.

Niezbędne jednak, jeżeli mowa o biuście, by posiadane gorsety były starannie dobrane pod względem rozmiaru. Choć nieczęsto się ten temat głośno porusza, to wiele pań – delikatnie mówiąc – nosi nie do końca odpowiednią dla siebie bieliznę. Zdeformowane, ściśnięte piersi lub – wręcz przeciwnie – niedostatecznie podtrzymane, to nie tylko stylistyczna wpadka, ale również ryzyko problemów zdrowotnych, które z pewnością pojawią się po wieloletnim noszeniu nieprawidłowo dobranej bielizny.

Gorsety doskonale prezentują się w zestawieniu z innymi rodzajami ozdobnej bielizny – mogą to być np. stringi, figi oraz pasy do pończoch wraz z pończochami. To doskonały sposób na wniesienie nowego ognia do sypialni, wyzwolenie swojego temperamentu i poczucie się znów jak w romantycznych początkach znajomości. Aby prezentowane gorsety przez odpowiednio długi czas spełniały swoje funkcje, należy realizować zalecenia producenta – w innym wypadku można uszkodzić ich delikatną strukturę.

Więcej

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Powrót