Piżamki

Kuszące seksowne przebrania idealne na noc poślubną, prezent na wieczór panieński bądź do urozmaicenia niezapomnianych wieczorów z ukochanym. Zestawy bielizny uwodzicielskiej i niepowtarzalnej. Komplety niecodzienne, zmysłowe i pobudzające wyobraźnie, a niektóre również z nutką humoru. Takie przebrania zamienią zwykły wieczór w niezapomnianą przygodę. Idealny pomysł na prezent.

Komplety bielizny damskiej przedstawione poniżej to idealna propozycja dla wszystkich tych, którzy nie zgadzają się ze stanowiskiem, że noc jest czasem służącym głównie do regenerowania sił podczas snu. Znajdują się tutaj zarówno zmysłowe zestawy, wnoszące nieco pikanterii do sypialni, jak i zupełnie oryginalna, niespotykana nigdzie indziej bielizna damska. Komplety stewardessy lub seksownej sędzi piłkarskiej przypadają do gustu zarówno młodym małżeństwom z poczuciem humoru, jak i parom z większym stażem, które chcą na nowo wzniecić nieco zagasły z biegiem czasu płomień namiętności.

Specjaliści z dziedziny seksuologii niejednokrotnie twierdzą, że umiejętność otwartego mówienia o swoich fantazjach erotycznych i pragnieniach jest domeną dojrzałych związków. Część par decyduje się również na ekscytujące doświadczenie wspólnego realizowania ich, do czego bardzo przydatne będą nietypowe stroje, pomagające wczuć się w konkretną rolę. Prezentowana bielizna damska (komplety do odgrywania takich ról) uczynią wspólne chwile wyjątkowymi – niezależnie, czy będą użytkowane raz na jakiś czas, czy na stałe zagoszczą w sypialni.

Komplet „Play Fan” to doskonały pomysł na wieczór tylko we dwoje dla tych pań, których partnerzy są zapalonymi fanami piłki nożnej. To nie tylko seksowne wdzianko, ale również sposób na pokazanie swojemu mężowi czy chłopakowi, że jego pasję można realizować wspólnie z nim... w nieco oryginalny sposób. To także komunikat, że musi się on trzymać na baczności – w innym wypadku może ujrzeć żółtą kartkę!

Komplet „Play Stewardess” jest doskonały do odbywania podniebnych wojaży tylko we dwoje. W zestawie znajdują się również stringi oraz czapeczka. Uwielbiają go panie, ponieważ został wykonany z miękkiego materiału z dodatkiem bawełny oraz posiada satynowe wstawki z wykończeniem szytym złotą nitką. Jest przyjemną niespodzianką dla każdego z panów. Życzymy wysokich lotów!

Prezentowane komplety bielizny damskiej pomagają pobudzić wyobraźnię panów, są sposobem na „coś nowego” w sypialni, ale przy tym zostały również starannie wykonane – z dbałością nawet o najmniejsze szczegóły. By spełniały swoją role wielokrotnie, nie należy ich poddawać praniu chemicznemu, prasowaniu ani suszeniu w suszarce bębnowej czy wybielaniu. Są one natomiast przystosowane do prania ręcznego w temperaturze 30 stopni Celsjusza.

Więcej

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Powrót