O nas

historia marki

Zaczęło się w 1993 r., kiedy to znana w całej Polsce białostocka spółdzielnia zakończyła swoją działalność, pozostawiając specjalistyczne maszyny i wykwalifikowaną kadrę. Zainspirowało to pełnych zapału młodych ludzi i stało się początkiem rozwojowego biznesu.

Pierwsze biustonosze przygotowywała właścicielka, która do dziś akceptuje każdy model wychodzący z pracowni. Rozpoznawalne wzornictwo znane jest też dla nowego pokolenia klientek, które wychowywały się z tym znakiem jakości.

technologia

Do osiągnięcia pełnego stopnia doskonałości potrzebni są wysokiej jakości specjaliści – jest to ogromne wyzwanie, ponieważ w Polsce nie ma szkoły, która kształci w kierunku technologia bielizny. Kinga stała się więc jednocześnie uniwersytetem dla kadry z kraju i zagranicy.

Utrzymanie wysokich standardów jest możliwe dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej, które pozwoliło firmie stać się jedną z najbardziej rozwiniętych technologicznie firm w Polsce, a może nawet w Europie.

jakość

Kinga – jako jedna z niewielu firm w Polsce – odważnie może podpisać swoje produkty: Made in Poland. WSZYSTKO, czyli pełna produkcja odbywa się w kraju.

Zdaniem właścicielki, aby produkt był dobry, trzeba o niego zadbać. A na to jest tylko jeden sposób: czuwać nad jakością od samego początku do ostatecznego finału. Sztab ludzi – wyspecjalizowanych fachowców z kraju i zagranicy – na każdym etapie produkcji dba o każdy szczegół, jednocześnie cały czas wsłuchując się w opinie klientek.

styl

Po ponad dwudziestu latach prosperowania na rynku bielizny Kinga może z dumą powiedzieć, że ma swój własny, rozpoznawalny design. Klientki doceniają niepowtarzalne wzornictwo i wracają po kolejne modele.

Firma każdego roku proponuje nowe kolekcje, które przygotowuje z dwuletnim wyprzedzeniem. Rokroczna obecność na Targach Bielizny w Paryżu (Salon International de la Lingerie) potwierdza znajomość najnowszych trendów. Pozwala to zaoferować klientkom bieliznę zawsze modną w danym sezonie.