baza wiedzy technologia

Prosperowanie na rynku bielizny od ponad dwóch dekad nie byłoby możliwe bez solidnego parku maszynowego. Dofinansowanie z Unii Europejskiej pozwoliło firmie nabyć najlepsze w momencie zakupu urządzenia produkcyjne. Dało to możliwość utrzymywania wysokich standardów. Dzięki temu Kinga stała się jedną z najbardziej rozwiniętych technologicznie firm w Polsce, a może nawet w Europie.

Zatrudnieni w firmie wysokiej klasy profesjonaliści starają się sprostać oczekiwaniom kobiet, szyjąc wyjątkową bieliznę. Doskonale wyczuwają gusty najbardziej wymagających klientek, proponując im najlepszej jakości materiały. Wszystkie tkaniny pochodzą z renomowanych firm z certyfikatem, dzięki współpracy z wieloma krajami, m.in. z Francją, Austrią i Włochami. Kinga co roku bierze udział w Paryskim Salonie Bielizny, ma więc możliwość nawiązywania kontaktów z najlepszymi kontrahentami.

Doskonała bielizna w dzisiejszych czasach to nie tylko atrakcyjny wygląd, ale przede wszystkim zapewniające wygodę zastosowane innowacyjne rozwiązania. To dzięki nim każda kobieta ubrana przez Kingę poczuje się komfortowo.