Kolekcje bielizny damskiej

Kolekcje fashion to bielizna prezentująca wizje projektantów, od lat znajdujące miejsce w naszych kobiecych, bieliźnianych garderobach.
Każdy rok to dwie zupełnie inne odsłony.Każda z nich prezentuje bieliznę , która przestaje być elementem estetycznego wykończenia, ale wychodzi na pierwszy plan. Za równo proces projektowy jak i cała produkcja odbywa się w Polsce. Pod okiem wybitnych specjalistów z Europy powstaje bielizna, która szczególną uwagę zwraca na siebie na wysokiej jakości tkaninami oraz jakością wykończenia.


Kolekcja bazowa oraz "Secrets of Kinga" są stałym dopełnieniem prezentowanych produktów KINGI. Klasyczna biel, czerń oraz beż tworzą kolekcję bazową.
Modele z kolekcji Secrets of Kinga, to świetny pomysł na prezent dla przyszłej Panny Młodej, narzeczonej oraz partnerki. Prezentowane komplety są niepowtarzalne, a zarazem wygodne i zmysłowe. Bielizna prezentowana w modelach fashion to push-up, staniki miękkie, semi-softy, balkonetki, full-cupy, termicznie tłoczone, gorsety, półgorsety, koszulki oraz przepiękne body.

Niekwestionowaną gwiazdą każdego kompletu jest pas do pończoch, który staje się pomostem między zdecydowaną , a eteryczną kobietą. Inspiracją kolekcji może być kobieta współczesna, dojrzała, pewna siebie bądź eteryczna. W każdej kolekcji jest ona najważniejsza, ponieważ bielizna jest sztuką , a kobieta natchnieniem.
Więcej
Filtruj